Firma
ZBIORSTAL
ul. Jana Czochralskiego 5, 61-248 Poznań
poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ - ŚLUSARZ
do pracy w Poznaniu

Opis stanowiska:
  • prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej
  • prace związane ze spawaniem oraz montażem elementów i konstrukcji stalowych
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • uprawnienia spawalnicze ponadpodstawowe w zakresie EN 287-1 - Metoda 135 ( MAG ) , 111 ( MMA elektroda otulona ) mile widziane uprawnienia 141 ( TIG ) certyfikaty
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń (nożyc gilotynowych, pił taśmowych, wiertarek, szlifierek, walcarek do blach i profili )
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, pozwalająca na samodzielną pracę
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza w zakładzie produkcyjnym
  • dobra organizacja własnej pracy
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze
  • podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację nowych i prototypowych projektów

Forma kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@zbiorstal.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883).